FACE FITNESS ACADEMY FACE FITNESS SHOP

Team

Mgr. Peroutka, CKTI Michal

Vystudoval obor fyzioterapie na Zdravotně sociální fakultě JCU v Českých Budějovicích. Téma bakalářské práce – Vliv sportovních odvětví s jednostranným zatížením – HOKEJ – na poškození páteře a pohybového aparátu. Během studia absolvoval dlouhodobý studijní pobyt ve Finsku na Kemi – Tornio University of Applied Sciences v Kemi – sportovní fyzioterapie.

Po ukončení studia nastoupil jako fyzioterapeut do Bertiných lázní Třeboň, které se specializují na preventivní a pooperační léčbu pohybového aparátu.

Absolvoval řadu odborných kurzů v oboru fyzioterapie. Také při jejich výběru se více zaměřoval na problematiku sportovní fyzioterapie. Na základě klinické praxe obdržel Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut.

Teoretické poznatky umí přenášet do praxe. Například progresivní techniku Kinesio® Tape, se kterou se seznámil již ve Finsku jako sportovec, zavedl s vynikajícími výsledky jako novou léčebnou metodu v Bertiných lázních Třeboň. V současné době je jediným certifikovaným instruktorem této metody pro ČR a SR. V rámci získání této kvalifikace prošel dlouhodobým školením přímo pod vedením Dr. Kenza Kaseho – zakladatele Kinesio® Taping Metod.

Postupně začal jako fyzioterapeut spolupracovat s řadou vrcholových sportovců při léčbě poúrazových stavů a také v rámci prevence poškození pohybového aparátu při vykonávání profesionálního sportu. Například nácvik správné aktivace hlubokého stabilizačního systému na BOSU® u „A“ týmu HC MOUNTFIELD ČESKÉ BUDĚJOVICE
a spolupráce s mládeží HC SPARTA PRAHA. Jako fyzioterapeut patří do týmu reprezentantky ČR ve sjezdovém lyžování Kláry Křížové se kterou se účastnil MS ve sjezdovém lyžování ve Schladmingu 2013. Podílí se na léčbě poúrazových stavů některých hráčů ledního hokeje, ale i vrcholových sportovců z jiných odvětví.

Spolupracuje se společností HDTS, která se celosvětově zabývá individuálním tréninkem hráčů ledního hokeje a dalších sportovců. Aktivně se účastní odborných konferencí na území ČR, ale i v zahraničí.

specializace:
Koordinátor fyzioterapie - fyzioterapeut
Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut

podrobnosti

Zasada Kamil

Sportovní karieru začal tancem, jako fitness trenér působí od od roku 2009. Za tu dobu vyučoval téměř všechny fitness programy a skupinové lekce např.aerobik, step, posilovací lekce, funkční treninky. Úspechy ve fitness vyůstili v roce 2012 ve spolupráci s Reebok. Kamil tehdy získal místo v týmu legendární Reebok Fitness University. Ve stejném roce vyhrál soutěž o Fitness Prezentera WANTED by Aerobicmania.cz. V roce 2014 se zúčastnil prestižního školení Aerobic Master Instructor pod vedením Cristiane Raiter, která ho později vybrala ho na "Master Instructor of the Year" v Německu. V roce 2013 získal 3. místo ve finále mezinárodní soutěže "New Face of fitness" v Rimini Wellness , kde zastupoval Polsko. Kamil je předním trenér působící na pódiích v mnoha evropských zemích, (Itálie, Německo,České republika, Slovensko, Rumunsko, Rakousko)

Kettlebell Trainer, Závěsné systémy, Pump, pilates, strečink, step a dance aerobik, funkční tréninky.

 

V roce 2015 zyskal licence Crossfit level1  a 2017 se stal certifikovanym lektorem yogi u instytuce Yoga Alliance ( Hatha Yoga Training Course 200-Daanasana School of Yoga)

podrobnosti
 
cannot find block: cart_mini
tvorba www stránek emocio


COPYRIGHT © 1995-2021 FACE Fitness, s.r.o.
Veškerá práva jsou vyhrazena