FACE FITNESS ACADEMY FACE FITNESS SHOP

Sportovní areál HAMR

Adresa:
ul. Záběhlická
Praha 10


SPORTOVNÍ AREÁL HAMR

Najdete na Praze 10 - Záběhlicích, v přírodě na okraji metropole, u Hamerského rybníka. Na pozemku o rozloze více než 6 hektarů nabízí sportovní vyžití pro širokou veřejnost. První sportoviště otevřelo na podzim roku 2000 a postupně se areál rozšiřoval na dnešních 18 kurtů tenisových, 12 squashových, 2 sály pro aerobik, indoor cycling a ping pongtravnaté plochy na petangue. Na podzim roku 2008 využili návštěvníci poprvé nové fitness a masáže, v roce 2010 přibylo 6 beachvolejbalových kurtů. Všechna sportoviště jsou vybudována nejmodernější technologií, s maximálním profesionálním přístupem zaměstnanců a zúročením dlouholetých zkušeností.


Horní sál č.1

Při vstupu se po pravé straně nachází recepce Sportcentra HAMR.
Do horního sálu číslo 1 se dostanete po schodech nahoru(naproti recepci) a vlevo.


Dolní sál č.2

Při vstupu se po pravé straně nachází recepce Sportcentra HAMR.
Do dolního sálu číslo 2 se dostanete projdete-li kolem recepce v pravo přes chodbu, (kterou se dostanete také do restaurace) na konci chodby vlevo uvidíte schody dolů, ty sejdete a vlevo naleznete dolní sál č.2. Pokud sejdete schody a půjdete rovně, po levé straně naleznete šatny a toalety ( dámské i pánské ).


Šatny a toalety

Jsou umístěny vedle dolního sálu č.2

 

RESTAURACE

Ve sportovním areálu v Záběhlicích je samoobslužná restaurace s denním výběrem minimálně 8 jídel a salátovým barem. Kapacita nekuřácké restaurace je 85 osob. K restauraci na Hamru neodmyslitelně patří velká dřevěná terasa se spoustou zeleně a kapacitou 450 míst.

Restaurace je otevřená denně od 7.00 do 23.30 hod., nabídka začíná snídaní (müesli, jogurt, koláče, pečivo, ale také i něco na vidličku), k obědu nikdy nechybí výběr ze dvou polévek a nejméně sedm hlavních jídel, večerní menu je doplněno dobrůtkami k pivu a vínu.

V restauraci lze platit pouze hotovostí a stravenkami Gastro Pass, Ticket restaurant a  od 1.9.2012 také poukázky  LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o.


MAPA (klikněte pro zvětšení)


SPOJENÍ:

 • Metrometro "C" ze stanice Pankrác:
  • BUS č.188 bus
   zastávka Pod Vinicí
   zastávka V Korytech

   

 • Metrometro "A" ze stanice Strašnická:
  • BUS č.188 
   zastávka V Korytech
   zastávka Pod Vinicí
 • TRAM č.11 - konečná zastávka Spořilov

 

AUTO

 • hlavní vjezd a parking z ulice Záběhlické.
 • vedlejší parkoviště vjezd z ulice K Prádelně
 • letní stání za kurtem č.15 vjezd z ulice Na Lávce

 

http://www.hamrsport.cz/zabehlice
 
cannot find block: cart_mini
tvorba www stránek emocio


COPYRIGHT © 1995-2021 FACE Fitness, s.r.o.
Veškerá práva jsou vyhrazena