FACE FITNESS ACADEMY FACE FITNESS SHOP
Nejbližší kurzy

FLOWIN®

  • Rádi bychom představili novou cvičební pomůcku vyvinutou švédskými desetibojaři. Aktivujte své svaly jinak - díky tření, které vzniká mezi speciální deskou se speciálním podložkám pod končetinami.
  • 

Školení Flowin® Friction Training u FACE CZECH ACADEMY: 

    Hlavní lektor školení Flowin® pro FACE CZECH ACADEMY je Mgr. Zbyněk Petr, jeden z Master Trainerů pro Českou republiku. Na základě svých znalostí a dlouholeté praxe v oboru se rozhodl cvičení na Flowin® školit jinou cestou, než jaká je původní ze Švédska... A z jakého důvodu?

    "Ve své praxi, ať už trenérské, školitelské, či dříve manažerské a na základě absolvovaných školení, se snažím pro klienty dělat to nejlepší. Proto chci, aby veškeré cvičení bylo zdravotně maximálně správné a klientům dalo tím pádem víc, než jen "běžné" cvičení. Zdravotně správné cvičení totiž vždy podpoří i správné držení těla. Proto jsem originální cviky ze Švédska, které jsou zaměřené spíš na sportovce, modifikoval pro běžnou klientelu a další cviky si sám sestavil. A to ať už jde o cviky posilovací, vytrvalostní či zaměřené na Core."

    Školení je po dnech rozděleno na jednotlivá témata, při kterých absolvent postupně poznává nové techniky, cviky a metody tréninku. Metodika jednotlivých školících dnů na sebe navazuje a předpokládá se (a je podmínkou), že absolventi postupují po jednotlivých dnech.

Jednotlivé diplomy jsou rozděleny na:

  1. Flowin® Core - seznámení s fitness pomůckou, rizika této pomůcky, seznámení s hlubokým svalovým stabilizačním systémem (Core), zásobník a rozbor cviků na Core, teorie sestavení lekce
  2. Flowin® Dynamic - fyziologická teorie vlivu posilovacího a kondičního cvičení, zásobník a rozbor dynamických cviků na této podložce, teorie sestavení lekce, ukázková lekce
  3. Flowin® - BOSU® - efektivní spojení dvou fitness pomůcek, zásobník a rozbor cviků dynamických a na Core
  4. Dále jsou v různých termínech vypisovány tzv. Inspiration Days s různým zaměřením.

Na základě výše uvedeného však absolventi školení Flowin® u FACE CZECH ACADEMY nemohou dostat oficiální diplom ze Švédska. Dostanou tedy za každý den jeden diplom s názvem školení (viz výše - rozdělení) od této společnosti, akreditované u MŠMT.

 
cannot find block: cart_mini
tvorba www stránek emocio


COPYRIGHT © 1995-2021 FACE Fitness, s.r.o.
Veškerá práva jsou vyhrazena