FACE FITNESS ACADEMY FACE FITNESS SHOP
Nejbližší kurzy

Mezinárodní kongres Functional Body & BodyMind Spring 2019

Náplň

Zveme Vás na první vyjmečný ročník mezinárodního kongresu Functional Body&BodyMind Spring 2019, ve třech sálech a 17 lekcích se Vám představí nejlepší Čeští a zahraniční prezentéři v čele s Soňou Blažkovou, Radkou Vandasovou, Ivou Mojžíškovou, Romanem Ondráškem, Kamilem Zásadou(PL) a Patryk Tomaszewski(PL).

 

17 master lekcí s nejlepšími FACE ACADEMY Functional Body & BodyMind prezentéry. Nezmeškejte příležitost načerpat novu inspiraci z Body Workout, Metabolic Training, funkční workout a stylů body & mind. Kongres byl speciálně vytvořen pro všechny instruktory prezentovaných stylů aby načerpali novou inspiraci do svých hodin a pro širokou veřejnost. Přijďte si s námi zacvičit a načerpat nové nápady, které můžete ihned začít používat.

 

Představíme Vám zcela novou funkční fitness pomůcku ActivMotion Bar, která zapojují tělo a mysl zcela novými způsoby, jakými lze dosáhnout bezkonkurenčně lepší výsledky tréninku v oblasti BodyCORE a balance. ActivMotion Bar jsou duté a částečně vyplněné přesně váženými ocelovými kuličkami, které se uvnitř pohybují. Přesouvací kuliček uvnitř nutí uživatele aktivovat svaly BodyCORE téměř dvojnásobně než jiné statické pomůcky.

 

 

Cena zahrnuje

  • diplom o absolvování kongresu

Termíny kurzu


Datum konání Lektor Místo konání Cena
 
cannot find block: cart_mini
tvorba www stránek emocio


COPYRIGHT © 1995-2020 FACE Fitness, s.r.o.
Veškerá práva jsou vyhrazena