FACE FITNESS ACADEMY BOSU® FACE FITNESS SHOP

Listopadový kongres v Plzni nezklamal

Listopadový kongres v Plzni nezklamal

Šestnáct lekcí ve třech sálech a téměř dvě stovky účastníků. Tak vypadal už čtvrtý ročník plzeňského Fitness day. Na lekce špičkových českých i zahraničních prezentérů se sjeli sportovci a instruktoři z celých Čech.

 

 

Letošní hvězdou byl temperamentní Anton Todorov, jehož rychlou hudbu a náročnou choreografii si oblíbily hlavně mladší účastnice kongresu.


Anton Todorov


Byl mým oblíbencem,“ svěřila se mladá trenérka aerobiku Kristýna Lorencová z Přeštic.

Ačkoliv byl fitness day určen široké veřejnosti, mezi návštěvníky byla přibližně polovina trenérů a instruktorů. Kongresy se stávají standardem doplnění trenérského vzdělání a instruktorských kurzů.

Je potřeba, aby na sobě trenéři pracovali, jediný diplom nezaručuje kvalitní služby. Naopak- vzdělání je potřeba doplňovat a získávat inspiraci nejen z Česka, ale hlavně od zahraničních trenérů, říká Dr. Georgis Patenidis z FACE, organizátor plzeňského kongresu.

A je vidět, že instruktoři tuto filozofii přijímají. „Chci zajistit svým klientům ty nejlepší tréninky, nechci, aby se moje lekce okoukaly a tohle je ten nejlepší způsob,“ pochvalovala si Lorencová a dodala, že na kongresy jezdí pravidelně – nejen do Plzně.

 

Marta Wawszczyk

 

Inspiraci přijeli načerpat i instruktoři PortDeBras- oblíbeného cvičení, které vychází z tance a jógy. To v Plzni předcvičovala elegantní Marta Wawszczyk, která se také stala tváří letošního plzeňského fitness dne. Mnohé z návštěvnic jejích hodin přestávalo cvičit a Martino cvičení si natáčely.

Shodly se, že její přístup je zase oživení pro jejich lekce.

Velká část plzeňských fitness nadšenců přišla hlavně kvůli plzeňské hvězdě – Zuzaně Švíkové. Její dynamické hodiny byly vždy plné a propotilo se tu nejedno tričko.


Zuzana Švíková

 

Letošní ročník se moc vydařil, jsme rádi, že na kongres vždy přijde tolik lidí a hlavně trenérů. Je to pro ně skvělá inspirace, skvělé reakce máme jako již tradičně i od návštěvníků. V Plzni je vždy velká účast a skvělá atmosféra,“ pochvaluje si Georgis Patenidis.

Už teď vymýšlí, jak první kulatiny plzeňského kongresu příští rok oslavit.

Jasně že přijdeme,“ dušuje se Petra Schlucková z Horní Lukavice a otírá pot.

Velkým zklamáním byla Plzeň pro trenérku Ivu Mojžíškovou. Temperamentní blondýnka si téměř na konci lekce natrhla lýtkový sval a domů se vracela o berličkách. „To bude dobrý,“ culila se a my věříme, že se za rok sejdeme nejen s Ivčou, které přejeme brzké uzdravení, ale také s instruktory a sportovci.

 

Video

 

Fotogalerie

prohlédnou fotografie zde

 

 

Publikováno: 22. 11. 2014

 
cannot find block: cart_mini
tvorba www stránek emocio


COPYRIGHT © 1995-2020 FACE CZECH, s.r.o.
Veškerá práva jsou vyhrazena